انواع ميسترس


چند دسته ميسترس داريم؟
این سوال شاید برای خیلی ها وجود داشته باشه!
در این پست سعی می کنیم به طور خلاصه جواب این سوال و بدیم!

1- ميسترس قلابي
اينها خود به دو دسته تقسيم مي شوند.
ميسترس قلابي نوع اول (كاملا نتي): بالاترين درصد ميسترسها را تشكيل ميدهد. معمولا جواب سلام شما را با فحش و بد و بيراه مي دهد. ادعا مي كند كه آدم و عالم برده ايشان هستند و از ايشان براي آب خوردن كسب اجازه مي كنند. پرخاشگر و بي ادب است و از بدو امر شما را وادار مي كند كه هر چه مي گويد اطاعت كنيد و جز چشم از دهانتان خارج نشود. در رحم مادرش اسپرمهاي ديگر را به بردگي مي گرفته و همه در بازيهاي دوران كودكيش برده اش بوده اند. با وجود بيست سال سن بيش از نيم قرن تجربه برده داري دارد.»خيلي پر روتر و گستاختر از شما را هم آدم كرده، پس خيلي به خودتان مغرور نباشيد». دنيا ايشان را مي شناسد و نيازي نيست كه ايشان براي كسب اطمينان شما تلاشي بكنند»كسي دنبالت نفرستاده بود. اعتماد نمي كني هري. 70 ميليون ايراني التماس مي كنند كه من قبولشان كنم».
اگر به خواسته هاي ايشان در اسرع وقت عمل كنيد شايد و فقط شايد اگر از شما راضي باشند شما را به بردگي بپذيرند.و به خاطر درخواست های بالا ایشان مجبور به گزینش هستند. پس شما بايد خودي نشون بديد( يعني پول خرج كنيد). البته ايشون نياز مالي ندارند و چند تا موسسه خيريه را اداره مي كنند و اين فقط براي اين است كه شما رو امتحان كنند. با كوچكترين نا فرماني ايگنور مي شويد اما اگر 10 دقيقه بعد هم دوباره پيام بدهيد استقبال مي كنند!! خيلي خشن و بي رحم هستند و از همه چيز در اين رابطه خوششان مي آيد. چند تا اسليو ثابت دارند كه به نوبت در خدمت ايشان هستند. آنقدر برده داشته اند و شكنجه كرده اند كه آمار آنها از دستشان خارج شده و برده هاي زيادي تحت شكنجه هاي ايشان كم آورده اند و شما هم اگر طاقت نداريد وقت خودتان را تلف نكنيد!!!تمام اين حرفها با زيركي خاصي زده مي شود و برده بدبخت دائما قند تو دلش آب ميشه كه اين ميسترس روياهاشه و نبايد برنجونتش. بنابراين چشم و گوشش بسته ميشه و جيبش خالي و وقتي مي فهمه كه دير شده و تازه عطشش هم بيشتر شده. شما اين ميسترسها را هرگز نمي بينيد و يك رابطه صرفا اينترنتي و مجازي داريد و خدمات خود را از طريق كارت شارژ، حساب بانكي، خريد اينترنتي و اموري از راه دور انجام مي دهيد چون ايشان بسيار سرشان شلوغ است و وقت كافي براي ظاهر شدن ندارند.

ميسترس قلابي نوع دوم: خانمهايي هستند كه با نقاط ضعف برده ها و حس تمايل آنها به زير دست و تحت اختيار بودن به خوبي آشنا هستند. اين خانمهاي محترم از اين برده ها فقط سوء استفاده مي كنند و برده بد بخت هم از اينكه تحت اختيار كسي است به خيال خودش راضي است و لذت مي برد. اما همه رابطه محدود مي شود به يك سري خدمات مالي و انجام امور روزمره ميسترس محترم شامل راننده شخصي بودن، انجام خريدهاي منزل خانم، نظافت منزل خانم و انجام كارهاي شخصي ايشان و خيلي موارد ديگر.
در بعضي موارد برده بيچاره حتي حق ديدن ميسترسش را ندارد و به وي وعده داده شده كه در صورت ارائه خدمات خوب و جلب رضايت ميسترس ممكن است در آينده اين افتخار نصيبش شود. البته قبل از اينكه اين افتخار نصيبش شود كم مي آورد و پي به سر كار بودن خود مي برد و هيچ وقت اين امر محقق نخواهد شد. تعدادي از اين افراد خود را متاهل معرفي مي كنند و آن را دليلي قرار ميدهند براي ديده نشدن و عدم برقراري رابطه حقيقي (وگرنه قبل از ازدواج 50 سال برده داري كرده اند). فراواني اين ميسترسها نيز بعد از دسته اول بيشترين است و شما به راحتي و يك شبه مي توانيد چند تا از اينها را داشته باشيد. به دليل آمار بالاي برده ها و عدم وجود ميسترسهاي واقعي برده بيچاره حتي حاضر است تن به چنين رابطه اي بدهد.

لازم به ذكر است كه نرخ رشد ميسترسهاي قلابي سرسام آور است و بعضي از آنها به دليل مشغله زياد با دهها آيدي مختلف فعاليت دارند.

نكته مهم براي برده هاي تازه كار: اگر در ارتباط نتي احساس كردي يك خانمي ميسترس روياهاته، ذوق زده نشو چون 99 درصد سر كار هستي چرا كه يك ميسترس معمولا به خواسته هاي خودش فكر مي كند. وقتي همه چي با خواسته هاي شما مطابقه، پس اين خانم محترم ميسترس قلابيه و چون خيلي از اين ميسترسهاي قلابي در واقع اسليو هستند یا با روحیات اسلیو ها به خوبی اشنا هستند نقاط ضعف اسليوها رو خوب مي دانند.

2- ميسترسهاي پولي
اينها خودشان چند دسته اند:
دسته اول: خانمهايي هستند كه به طريقي پي برده اند كه يك عده پسر در كف بوسيدن پاهاي دخترها هستند و از قرار گرفتن در اختيار دخترها، شكنجه شدن و خيلي موارد ديگر لذت مي برند. بنابراين با از جان گذشتگي تمام و صرفا براي كمك به اين نوع بشر از تمام خواسته هاي خود گذشته اند و به اصطلاح خودشان وارد اين بيزينس شده اند.تا خدمتي به اين خيل عظيم اسليوهاي كف بر لب كه براي بوسيدن پاي يك دختر و يا نوش جان كردن تعدادي سيلي و يا شلاق و …. بدون اينكه برايشان مهم باشد طرف مقابلشان كيست حاضرند هر مبلغي را پرداخت كنند، بنمايند.
البته اکثر اینها قبلا رابطه های جنسی مختلفی و تجربه کرده اند و برای همین امکان اینکه بعد از مراجعه حضوری شما خواهان برقراری یه رابطه جنسی باشند زیاد است!
در برخورد اول كاملا خود را حرفه اي معرفي مي كنند اما وقتي به ايشان مراجعه مي كنيد متوجه مي شويد كه اين دسته در اصل چيزي از اين روابط نمي دانند و فقط مشتري را به قول خودشان بُر ميزنند.

دسته دوم: تكامل يافته دسته اول هستند. براي ارائه خدمات بهتر كمي در اين زمينه مطالعه كرده اند. چند تا فيلم و عكس ديده اند و قادرند خدمات رضايت بخش تري ارائه نمايند و به قول خودشان » تو بگو چي دوست داري. بيا من راضيت مي كنم. نمي گذارم ناراضي بري.» اينها تقريبا بيشتر خدمات را ارائه مي كنند اما به مانند يك رباط و بدون هيچ گونه احساس.

دسته سوم: خانمهايي هستند كه حس دوميننتي در ايشان هست و صرفا يك رابطه فمدام با شما برقرار مي كنند و نه بيشتر.خیلی شبیه به میسترس های قلابی دسته اول هستند و اولین معیار انها برای انتخاب اسلیو پول هست!
در حرف انها هم نیازی به پول ندارند و با این پول میخواهند یک کلاب میسترس و اسلیو در ایران و تهران راه بندازند!
برقراري ارتباط با آنها به مراتب لذت بخشتر بوده ومعمولا شما از پولي كه پرداخت مي كنيد ناراضي نخواهيد بود. اين افراد فقط براي پول اقدام به اين كار نمي كنند بلكه ممكن است اگر از شما خوششان بيايد بدون پول هم ميسترس شما باشند(البته این حالت به ندرت اتفاق میافته!چون بعد از مدتی احساس در انها از بین میره). به هر حال می توان گفت زندگي آنها هم خرج دارد!!! اينها بهترين نوع ميسترس پولي هستند. معمولا به خواسته برده توجهي ندارند و آنچنان محكم و مقتدر برخورد مي كنند كه برده از مشاهده حس لذت در ميسترسش لذت مي برد. تعداد اين خانمها بسيار كم است.

تمام

ها؟
چی؟
دسته میسترس های واقعی چی شد؟!
از ان دسته از میسترس ها به خاطر کمیاب بودن و اینکه نمیتوان یک میسترس واقعی و در کلمه و جمله توصیف کرد صرف نظر کرده ایم!

این مطلب هم مثل تمام مطالب اموزشی که رو بلاگ هست به کمک دوست خوبم ارش نوشته شده
لینک: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001875736793

موفق و شاد باشید

این ورودی در دسته‌بندی نشده فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

یک دیدگاه برای ”انواع ميسترس

 1. دسته سوم اسمش دومیناتریکسه. تو همه دنیا، خیلی هم پر طرفداره. چون خیلی از ساب ها هم علاقه ای به روابط طولانی مدت بی دی اس ام ندارند. فقط بر عکس این که می گی «معمولا به خواسته برده توجهي ندارند»، اینجا این طور نیست! برعکس سعی می کنند، دو طرف حسابی لذت ببرند تا مشتری، دائمی شه و حتی به بقیه هم پیشنهاد بده…
  D;

  درباره واقعی ها… من چند نفر رو دورا دور ایران می شناختم و می شناسم. اینجا هم که می شناسم، همونه، معمولاً سر و صداشون در نمی آد! قرار نیست جار بزنن همه جا که واقعیند! به محض اینکه دیدی یکی جار می زنه که واقعیه، یا مثل من خل و چله، یا یه چیزیش می شه خلاصه
  D:
  اکثراً (تا جایی که من دیدم، همه شان!) هم یه ساب/اسلیو دارن و نه بیشتر. بعد از شکار مناسب هم، دیگه خودشونو درگیر کسی نمی کنن. چون از احساسشون مایه می ذارن و دختر ایرانی هم که… بله! خلاصه این جوری ها. نمی تونن و نمی خوان که قلبشون تیکه پاره شه!!!

 2. من که ا ز بچگی ا زهمون وفتی که فهمیدم دخترم دلم م یخواست پسرها زیر پام باشن اصا هم برام مهم نیست تو دیته بندی شما کجام مناینو می خوام و به غیر از این ارضا نمی شم.این چیزیه که هست.

 3. مطالب جالبی بود مرسی
  جالبه چه عجب خانمام نظر گذاشتن حسشون گفتن
  راستی من هفته پیش دکتر رفتم فقط گفت با این قرصا کنترل کن این حستو
  خوش بکال کسایی ک شریکی دارن تا درکشون کنه

  کارت درسته پاینده باشی

 4. بلههههههههههه درسته قربان راست میگی
  اما من تا حالا یه واقعی داشتم جالبیش اینه برا این رابطه حاظر بود خرج من کنه
  اما من اهواز و اون تهران خیلی سخت بود

 5. age fekr kardi az daste man rahat shodi
  bayad begam kor khondii
  kor shavad har ankas natavanad did:D
  ye tikash kheili bahal bod
  hamonja ke goftin to raheme madaresh sperm haye digaro be bardegi migereftee
  ye sa’at o 23 daghigheo 37 sanie dashtam mikhandidam besh
  va kollan jaleb bod
  vase man lotfan yedone az in akhariaa ke arbab negar farmodan behesh migan دومیناتریسکه
  az hamina bi zahmat
  mamnon
  garsonnnnnn
  kollan migam mamnon ke hal konin
  makhsosan arash
  to ke chizi halit niSs
  vala 😀

 6. خیلی باهال بود من همش تو سایت های خارجی میگردم دونبال این چیزا ولی خیلی خوبه که تو ایرانیها هم داره جا میوفته . راستی من دونبال میسترس های ایرانی میگردم (ترجیحا کرج یا تهران) ایمیلم mr_stranger_42@yahoo.com به ئشد خبر بیدین اگه چیزی میدونید

 7. به این نتیجه رسیدم همونقدر که توایران میسترس واقعی وجود نداره اسلیو واقعی هم وجود نداره.اکثر کسایی که باهاشون برخورد دارم یا ناتوانی جنسی دارن یا سکس و با اسلیوری اشتباه گرفتن یا به بهانه اسلیو بودن می خوان به یه دختر دسترسی پیدا کنن.یا کنجکاون.یا… یا…یا… اوضاع ما میسترس ها برای پیدا کردن یه پارتنر برای به آرامش رسیدن از شما بهتر نیست.

  • مهسا راست می گه. به ندرت بین ایرانی ها، آدم نرمال پیدا می کنه آدم. نه اینکه بیرون ایران هم مشابه نباشه، اما دیگه ایران شورش در اومده! واسه همین شخصاً همیشه ترجیح می دادم که یه رابطه عادی رو تبدیل کنم به بی دی اس ام…

  • ولی منم اعتقاد دارم هر کی هرطرز فکری داره و هر جوری هست مشبه مخالفشم یکی هست اگه تو دنبال یه میسه واقعی میرگردی کسی جذبت میشه که همونقدر تو ساب یا اسلیو واقعی هستی…

 8. شاید کم باشه اما هم اسلیو واقعی هست و هم میسترس واقعی تو ایران وجود داره . اما حیف که به هم نمیرسن ….
  حداقلش اینه که در رابطه با من نرسیده ….
  اینم یه مدلشه دیگه از این که هم کسی نیست که بخوام حسمو باهاش تجربه کنم احساس بدبختی میکنم با همین حس بدبختیم حال میکنم مخصوصا» شبها قبل خواب …!
  چه میشه کرد … همینه دیگه ….

 9. شخصیتهای مختلف جایگاههای مختلف دارن مثلا یک بانو با احساس سلطه گری یک مدیر موفق و دقیقه تو کارش لزومی نداره احساس درونیشو فریاد بزنه تو سایتها و جاهای دیگه

این مطلب با نظر شما کامل می شود ;)

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s